Kraków z designem w tle, czyli relacja z Festiwalu Wnętrz 2017!

Festiwal Wnętrz to ważne wydarzenie w branży wnętrzarskiej. Juz po raz 11. odbył się się w Krakowie w Centrum Targowym Chemobudowa przy ul. Klimeckiego. Inspiracją tegorocznego Festiwalu był Kolor Roku instytutu Pantona – Greenery. Do Krakowa zjechało jeszcze więcej firm niż przed rokiem, bo blisko 100 wystawców.

 

 

Festiwal Wnętrz powstał z pasji do dobrego wzornictwa i szeroko pojętego designu. Wydarzenie to skupia świat producentów, architektów i projektantów sztuki użytkowej z osobami aktualnie urządzającymi wnętrza swoich domów.

Po raz drugi wybrałam się na to wydarzenie. Spotkałam wystawców, którzy byli przed rokiem, ale poznałam wiele innych marek w tym roku.

Cutyourmap

Cutyormap to firma zajmująca się projektowaniem unikalnych map dekoracyjnych dowolnego miejsca na Ziemi. Do wyboru są klasyczne wzory w czerni i bieli jak również w kolorze. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Dlatego warto zachować najpiękniejsze wspomnienia i udekorować swoje wnętrze. Mnie urzekły bardzo te mapy, może dlatego, że bardzo lubię podróżować noi są moje ulubione miasta 🙂

Somebunny

Somebanny to po prostu magiczny królik 🙂 Każdej nocy zakrada się do pracowni i testuje wygodę fotelików. Jak można przypuszczać, lubi odpoczywać na ładnych mebelkach.

Dekorwood

Jak mówią sami twórcy Dekorwood, szukając celu w życiu odnaleźli miłość do drewna. Przyszła nieoczekiwanie i kompletnie ich pochłonęła. Mają zamówienia indywidualne, ale zaopatrują też kwiaciarnie, agencje ślubne i fotografów.

E-notatka

Macie dość tablic korkowych? To idealnie! E-notatka to producent innowacyjnych dekoracyjnych tablic NIE-korkowych, których zadaniem jest nie tylko poukładanie naszych notatek czy „przypominajek” ale jednocześnie dodanie uroku oraz przestrzeni w której wiszą.

Jadik

Jadik od lat tworzy meble z miłości do piękna. Są cenionym dystrybutorem i producentem mebli tapicerowanych. Oferują krzesła i fotele tapicerowane oraz stylowe stoły dębowe i bukowe.

EKEklekle

EKEklekle to marka łącząca rzemiosło, sztukę i design tworząc ciekawe projekty limitowanych kolekcji mebli. W ich ofercie znajdziemy także niepowtarzalne elementy wystroju wnętrz. Wybierając meble pikowane, możemy dowolnie zmieniać ich wymiary, a nawet samodzielnie aranżować. Bardzo piękne 🙂 a Wam się podoba?

 

 

 

 
Tags:
    Dodaj komentarz