Katalog IKEA 2016 już dostępny! Zobaczcie moje ulubione trendy w sypialni

Publikacja nowego katalogu IKEA to od lat ważne wydarzenie. IKEA wyznacza trendy i pozwala na kontakt z dobrymi projektami każdemu, niezależnie od zasobności jego portfela. Bardzo lubię przeglądać świeże katalogi IKEA, są pełne nowoczesnych rozwiązań, przepadam też za ciepłymi, domowymi wnętrzami pokazywanymi w katalogu, a zwłaszcza w dziale SYPIALNIE 🙂

 katalogikea2016

Najpierw katalog IKEA 2016 pojawił się, jak zawsze, w USA.

Dzięki dostępności online mogłam rzucić już okiem na nową kolekcję. Kiedy będzie w Polsce? U nas zapewne pojawi się w sierpniu. Czekam z niecierpliwością, a tymczasem zobaczcie, jakie ciekawe rzeczy się pojawią.

 

Okładka mówi dużo o tym, co znajdziemy w środku. Nowy katalog wprowadza nas w świat natury i drewna. Na okładce widzimy dużo zieleni w jasnej kuchni.

Jakie trendy w sypialniach pokazuje katalog?
– żywe rośliny we wnętrzach
– drewno
– tanie naturalne materiały
– odcienie niebieskiego i granatu

W dziale „Sleeping” przedstawiono kilka zaaranżowanych sypialni dla dorosłych, a także dla małego dziecka. Poniżej przedstawiam Wam kilka z nich 🙂

 

„Sleeping” – początkowa strona rozpoczynająca dział z sypialniami

 

Drewniane
łóżko do tego dobrane meble
Sypialnia a
w nim miejsce na biurko
Idealny
pokój dla „romantyczek”. Toaletka, a co za tym idzie przeglądanie się
w lustrze i robienie się na bóstwo!
Sypialnia dla całej rodziny
Łatwy odpoczynek dla dziecka 🙂

Dlaczego meble do sypialni są tak ważne? Otóż sen jest gwarancją naszego dobrego humoru. Sypialnia to nasze królestwo, w którym odpoczywamy po ciężkim dniu. Szczególnie w okresie jesiennym, bo wraz z nim przychodzi znużenie, deszczowa pogoda i chęć spędzenia wieczorów pod kocem z kubkiem gorącego kakao.. Ale ważny jest także materac na którym śpimy, gdyż od niego zależy komfort naszego snu.

Cały katalog IKEA 2016 on line dostępny jest tutaj.

 

Tags:
    Dodaj komentarz