Czasopisma wnętrzarskie – jakie wybrać?

Coraz więcej osób interesuje się wystrojem i urządzaniem wnętrz, przykładamy większą uwagę do tego jak mieszkamy. Wiele inspiracji możemy znaleźć w czasopismach wnętrzarskich. Podobną treść możemy znaleźć w sieci, ale to nie to samo. Poniżej znajdziecie zestawienie czasopism wnętrzarskich, po które sięgam najczęściej. To moja subiektywna opinia, ale myślę, że pomoże Wam znaleźć właściwą pozycję.

„M jak mieszkanie”

„M jak mieszkanie” to gazeta, którą kupuję bardzo często. Odpowiada mi różnorodność tematów i duża ilość wartościowego tekstu.Magazyn inspiruje do zmian, jest źródłem wiedzy o tym, jak ładnie i wygodnie mieszkać. Pomaga dopasować kolorystykę i elementy wyposażenia wnętrz. Prezentuje piękne polskie wnętrza: mieszkania, kuchnie, łazienki i pokoje dziecięce. Dzięki poradom projektantów i stylistów podpowiada, jak tworzyć przyjazną przestrzeń do życia. W prosty i zrozumiały sposób doradza także w zakresie remontu i wyboru wyposażenia. Sprawia, że urządzanie mieszkania staje się przyjemnością.Nie brakuje również nowości rynkowych, a także kosztorysów związanych z urządzeniem kuchni czy łazienki. Dodatkowym plusem jest cena, która nie jest wygórowana i wynosi 5,99 zł.

„Moje mieszkanie”

Czasopismo „Moje mieszkanie” to magazyn poradnikowy o urządzaniu wnętrz. W gazecie prezentowane są ciekawe, oryginalne i tanie pomysły dotyczące aranżacji wnętrz, zarówno w małych mieszkaniach, jak i domach: podpowiedzi architektów wnętrz i stylistów, w co wyposażyć wnętrza; jak i gdzie szukać dobrych produktów wyposażenia wnętrz; przegląd oferty rynkowej z polskich sklepów meblowych i wnętrzarskich; najnowsze wzory i najmodniejsze trendy w wystroju wnętrz; ładne aranżacje wnętrz; duże zdjęcia wnętrz; porady jak szybko zmienić wygląd mieszkania; ABC stylu we wnętrzach wraz z zasadami odpowiedniego doboru mebli i dodatków, które pozwolą urządzić spójne stylistycznie mieszkanie. Do tego prezentacja kobiet z pasją, które odmieniły swoje życie i swoje mieszkania; praktyczne porady pozwalające uniknąć błędów przy podejmowaniu decyzji związanych z wyborem i kupnem domowych sprzętów: mebli, tkanin, sprzętu AGD, tapet, farb do wnętrz.W każdym numerze znajdziemy też praktyczne porady, które pomogą nam w doborze materaca czy zmywarki. Za „Moje Mieszkanie” zapłacimy 3,99 zł

Dwa powyższe magazyny wnętrzarskie od czasu do czasu sprzedawane są razem – jeden z nich jest dodatkiem do drugiego. Warto polować na takie okazje 😉

„Cztery Kąty”

„Cztery Kąty” – magazyn o pomysłach na aranżację wszystkich pomieszczeń w domach i mieszkaniach. Inspiruje i podpowiada, jak stworzyć przytulne, wygodne i atrakcyjne wnętrza, wykorzystując oryginalną architekturę i sprawdzone pomysły. Prezentuje sposoby na niebanalne rozwiązania na każdą kieszeń, nowości rynkowe i trendy w wystroju.

Cena magazynu to tylko 8,98 zł.

„Dobre Wnętrze”

„Dobre Wnętrze” – ekskluzywne pismo poświęcone aranżacji wnętrz i sztuce użytkowej. Zawiera prace architektów, najmodniejsze trendy designerskie oraz zdjęcia luksusowych wnętrz. Znajdziemy w nim aktualne informacje o wydarzeniach z dziedziny wzornictwa, architektury, sztuki użytkowej oraz relacje z branżowych imprez w kraju i za granicą.

Cena magazynu to 12,99 zł.

 

A Wy co najczęściej czytacie? A może wolicie treści w internecie?

Tags:
    Dodaj komentarz