Szuflandia = świetny wypoczynek

Pomyślicie, że to dość abstakcyjne. A jednak! Takie rzeczy, możecie otrzymać w Apartamentach Szuflandia w Wiśle. Co ciekawe nazwa też nie jest przypadkowa.         Wyglądem nawiązują do powysuwanych szuflad.

W 9. edycji plebiscytu Polska Architektura XXL 2016 internauci wybrali najlepsze realizacje architektoniczne minionego roku. Wśród nich znalazł się obiekt w Wiśle, który zajął pierwsze miejsce w kategorii obiekty publiczne.

Zasługą tak oryginalnego projektu jest pracownia Brandys Design z Bielska-Białej. Doceniono w nim niezwykły układ budynku – drewniane bryły z pokojami wysuniętymi niczym szuflady robią ogromne wrażenie.

W bliskiej odległości znajdują się także atrakcje turystyczne Wisły, które zarówno latem, jak i zimą przyciągają turystów: skocznia narciarska w Wiśle Malince im. Adama Małysza, Zamek Prezydenta RP, Wiślańska Aleja Gwiazd Sportu czy Muzeum Beskidzkie i Muzeum Narciarstwa.

Apartamenty Szuflandia w Wiśle to doskonała miejsce, aby wypocząć z dala od miejskiego tłoku i hałasu. Wyjątkowy design i magiczny klimat. W Szuflandii znajdziemy również podwieszane sypialnie z bajecznym widokiem.

Mnie bardzo oczarowało to miejsce, a ten pomysł żeby spać w szufladzie genialnyyy 🙂 Chyba muszę się kiedyś tam wybrać :)))

Tags:
  Blog Comments

  Gdzieś już mi się to obiło, ale nadal uważam, że to świetne miejsce, choć nigdy nie miałam okazji zobaczyć osobiście. Jednak bardzo chętnie skorzystałabym 🙂

  Bardzo ciekawy pomysł! 🙂
  Pozdrawiam

  Super projekt!

  Obiekt wygląda faktycznie bardzo ciekawie. Koniecznie muszę wyszukać więcej zdjęć, ciekawa jestem jak wygląda w całości, jak koresponduje z otoczeniem 😉
  Pozdrawiam!

  Rzeczywiście – pomysł genialny! Chętnie bym się dała w ten sposób zaszufladkować 🙂

  Bardzo tam ładnie, nigdy nie byłam w okolicach Wisły, więc może się wybiorę:)

  Nie mam pojęcia, mi miejsce bardzo się spodobało. Dlatego chciałam się podzielić informacją o takim miejscu, bo może nie każdy wie o nim

  Chyba jakaś ostra kampania PR-owa tego miejsca, bo to już chyba trzecie artykuł na różnych blogach w ostatnim czasie;) A przecież miejsce by się samo obroniło, bo faktycznie przyciąga swoją nietypowością i skojarzeniem z… Kingsajzem!

  No muszę przyznać że designe jest niezły 😀 Bardzo lubię Wisłę więc podwójny plus :]

  Fajny pomysł mieli, inny niż wszędzie 🙂

  Dodaj komentarz