Seminarium „Design dla Biznesu”

WROCLOVE DESIGN FESTIVAL 2016 zaprasza na 3. edycję Seminarium DESIGN DLA BIZNESU, realizowanego pod hasłem „Design. Made in Europe”.

Już 19 maja, od godz. 9.00 do 16.00 o skutecznych modelach realizacji projektów wzorniczych i współpracy pomiędzy przedsiębiorcami, a projektantami opowiedzą specjaliści z Polski, Niemiec,Włoch i Austrii. Każdy z tych krajów posiada własne tradycje wzornicze i w różnym stopniu wykorzystuje design w swojej gospodarce. Na bazie zaprezentowanych studiów przypadku uczestnicy dowiedzą się, jak design pomaga kreować innowacje i budować przewagę konkurencyjną firm z różnych krajów i branż. Udział w Seminarium będzie okazją do poznania najlepszych międzynarodowych praktyk, zdobycia wiedzy o różnicach kulturowych w projektowaniu oraz zapoznania się ze światowymi trendami wzorniczymi.

Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się specjaliści, m.in. Robert Majkut (Robert Majkut Design), Michael Schneider (schneiderdesign), Julian Witte (FORMGATE), Marcin Maciejewski (SOKKA), Łukasz Liebersbach, (Wrocławskie Centrum Transferu Technologii), Szymon Hanczar i Magdalena Garncarz (Hanczar Studio) oraz Andrea Bandirali i Carlo Ciciliot (Emo design).

Seminarium w całości odbędzie się w języku angielskim.
Pytania można kierować pod adres: j.lichwa@wroclovedesign.pl

KIEDY:

19 maja 2016r., godz. 9.00-16.00

DLA KOGO?:

dla przedsiębiorców i projektantów

GDZIE:

ALEJA BIELANY, ul. Czekoladowa 20, Bielany Wrocławskie / przestrzeń WROCLOVE DESIGN FESTIVAL 2016

KOSZT UDZIAŁU:

50 zł / Cena obejmuje przerwę kawową i poczęstunek

REJESTRACJA, PROGRAM, MAPKA DOJAZDU:

www.designdlabiznesu.pl

MECENAS: Aleja Bielany

PARTNERZY GŁÓWNI: Advantage Austria, Vantage Development
ORGANIZATORZY: Fundacja OPEN MIND, GRUPAKREATYWNI.PL, CRZ Krzywy Komin.
PARTNERZY: Internationales Design Zentrum Berlin/BerlinPoland, Domy Czystej Energii, Austriackie Forum Kultury, QHotel, Uber, Deevory

PATRONI MEDIALNI: Elle Decoration, Domo+, Label Magazine, Architektura&Biznes, BIZNES.meble.pl, Puropose, F5, Example, PLN Design i Miasto Kultury

Seminarium DESIGN DLA BIZNESU jest częścią 3 edycji międzynarodowego festiwalu dobrych projektów WROCLOVE DESIGN FESTIVAL, który odbędzie się w dniach 18-22 maja 2016r. Hasło FOR SALE: DESIGN to zaproszenie do dyskusji nad znaczeniem designu we współczesnym świecie, świecie na sprzedaż. Przestrzenią do prezentacji i rozmowy o przyczynach i skutkach konsumpcjonizmu, a przede wszystkim o roli dobrego designu w świadomym konsumowaniu stanie się ALEJA BIELANY – największe w Polsce Centrum Handlowe z najszerszą ofertą mebli i wyposażenia do wszystkich rodzajów wnętrz. 6000 m2 powierzchni na 5 festiwalowych dni zamieni się w miejsce ekspozycji dobrego designu, zaskakujących rozwiązań w ramach wystaw tematycznych; warsztatów, spotkań i dyskusji o designie, architekturze, nowych technologiach i rzemiośle.

Informacje oraz program: www.wroclovedesign.pl

Źródło: inf. prasowa

Tags:
    Dodaj komentarz