Podsumowanie 2016 roku

Rok 2016 to rok pozytywnych zmian. Przede wszystkim nawiązane pierwsze współprace, własne logo oraz przeniesienie bloga Sen jak marzenie na własną domenę.

Mój blog jak sama nazwa mówi jest stricte o sypialniach i takie też tematy podejmowałam w tym roku na moim blogu.

Najbardziej popularne posty na blogu w 2016

1. Jak urządzić małą sypialnię w bloku? Mała sypialnia to problem, który dotyka ludzi mieszkających w bloku, dlatego przedstawiłam kilka ważnych wskazówek, jak należy urządzić takie wnętrze.

http://senjakmarzenie.pl/mala-sypialnia-jak-ja-urzadzic

sen jak marzenie

 

2. Łóżko czy wersalka. Udając się do sklepu meblowego mamy bardzo duży wybór: kanapy, tapczany, wersalki. Jednak marzeniem każdego z nas jest łóżko nieskładane najlepiej tapicerowane z materacem.

http://senjakmarzenie.pl/ozko-czy-wersalka_17/

blog sen jak marzenie

 

3. 7 błędów przy urządzaniu naszej sypialni. Sypialnia to dla nas oaza spokoju, gdzie możemy odpocząć. Powinniśmy je urządzać według pewnych zasad, które umożliwią wygodny sen, a samo pomieszczenie będzie dla nas funkcjonalne.

http://senjakmarzenie.pl/7-bedow-przy-urzadzaniu-naszej-sypialni

/sen jak marzenie pl

 

4. Jak dobrze zaprojektować szafę? Obecnie szafa potrafi  zastąpić obszerne garderoby. Dzięki pomocy półek, szuflad i schowków, przechowywana w nich odzież jest zawsze uporządkowana. Gdzie najlepiej ją usytuować i jak najlepiej zaprojektować?

http://senjakmarzenie.pl/szafa-jak-dobrze-ja-zaprojektowac

/sen jak marzenie

 

5. Kanapa z funkcją spania – jak ją wybrać? Kanapa z funkcją spania to mebel, który pojawia się prawie w każdym domu. Jest on praktyczny, ponieważ przede wszystkim na co dzień jest świetnym miejscem do oglądania telewizji, a zarazem jest miejscem do spania dla gości czy domowników w małym mieszkaniach.

http://senjakmarzenie.pl/kanapa-funkcja-spania-ja-wybrac

/sen jak marzenie

 

Blog „Sen jak marzenie” był widoczny w mediach społecznościowych. Na Facebooku ma 648 polubień. Ostatnio zaistniał w takich kanałach social media jak: Instagram i Twitter.

Chciałabym serdecznie podziękować swoim partnerom: Fabryce Materacy Janpol oraz sklepowi MateraceM.pl za dotychczasową współpracę oraz Wam – moim czytelnikom bez których ten blog by się tak nie rozwijał jak dotychczas.

 

  Blog Comments

  Bardzo ładne zdjęcia w tych Twoich wpisach.

  To tylko mnie bardzo cieszy 🙂 Zapraszam Cię do zapisywania się do newslettera

  Jeszcze na ten temat nie pisałam ale twoja propozycję wezmę pod uwagę 🙂

  Ładne to Twoje logo. Ciekawy blog. Wielu sukcesów w 2017 życzę:)

  Ciekawe podsumowanie! Najbardziej podobał mi się post jak urządzić swoją szafę bardzo mi się przydał. Czy jest albo będzie post jak urządzić pokój młodzieżowy? ♡
  http://asiaknebel.blogspot.com/2016/12/sylwester-2016.html?m=1

  Gratuluję dokonać i życzę jeszcze więcej w nowym roku

  Logo bardzo mi się podoba:) Co do postów są na prawdę intrygujące:) Chciałabym mieć już swoje mieszkanie, aby je urządzać, jednak na razie mogę pokombinować jedynie z dodatkami:)

  Wspaniale sie Ciebie czyta! Uwielbiam urzadzac mieszkania:) przeprowadzalismy sie z mezem juz kilka razy, teraz uwijamy swoje gniazdko:) niezla zabawa! 🙂

  Dziękuje ślicznie i wzajemnie! Zapraszam również do zapisania się do newslettera 🙂

  Dziękuje i wzajemniee 🙂

  Oczywiście, a blog „Sen jak marzenie” jest tylko tego przykładem 🙂

  Dziękuje ślicznie i wzajemnie 🙂

  To super 🙂 napewno teraz wiele masz miejsca i przestrzeni niż w bloku. Oczywiście zapraszam do odwiedzenia a najlepiej zapisania się na newsletter, wtedy napewno nie przegapisz żadnego wpisu :)Pozdrawiam

  Dziękuje za miłe słowa 🙂 to naprawde buduje do kolejnych wyzwań

  Podsumowania są nie tylko dobre, ale i potrzebne, ponieważ pozwalają planować zadania na kolejny rok 🙂 Bardzo ciekawy blog! Z przyjemnością będę tutaj wracać 🙂

  Jeszcze rok temu też bym od razu kliknęła w post o sypialni w bloku, ale na szczęście od roku i 3 miesięcy mieszkam w domu. Uff. 🙂 W bloku było średnio wygodnie, ale to były piękne lata mojego życia 🙂 Powodzenia! Na pewno będę wpadać częściej (bo ja z tych co raz w miesiącu przestawiają meble) 🙂

  Super, że blog tak się rozwija!
  Życzę kolejnych postępów i samych sukcesów w 2017 roku 🙂

  Czyli temat dotyczący spania, to chodliwy temat? 😀 Bardzo udane posty w tym roku i życzę jeszcze więcej i jeszcze lepszych w nadchodzącym.

  Gratuluję zmian! 🙂 oby 2017 był jeszcze lepszy, pod każdym względem. I przede wszystkim życzę dalszych sukcesów w blogowaniu! 🙂

  Bardzo fajne podsumowanie, widzę że muszę zajrzeć do przynajmniej 3 z wymienionych wpisów… 🙂
  W Nowym Roku życzę kolejnych kreatywnych pomysłów na wpisy, rozwoju bloga i wszystkiego co najlepsze 🙂

  Dodaj komentarz