Meet Blogin 2017 przede mną!

W końcu po wielu dniach oczekiwania udało się! W październiku jadę na V Ogólnopolski Zjazd Blogerów Wnętrzarskich do Łodzi w ramach Lodz Design Festival.

Zgłoszenie na zjazd wysłałam dość spontanicznie. Stwierdziłam, a nóż może się uda, a nad tym  jak tam dojadę będę się potem martwić (jestem z okolic Rzeszowa). Gdy dostałam wiadomość strasznie się ucieszyłam. Co prawda wiedziałam wcześniej, że coś takiego jest organizowane, ale dopiero teraz będzie mi uczestniczyć w tym ważnym wydarzeniu dla blogerów wnętrzarskich.

Tegoroczna edycja Lodz Design Festival odbędzie pod hasłem OD.NOWA, który będzie wyznaczał kierunek spotkaniom w ramach #Meetblogin2017.

Organizatorzy mają w planach przygotowane liczne warsztaty i wykłady o tematyce nawiązującej do designu i aranżacji oraz stylizacji wnętrz z uwzględnieniem ekologii, gospodarki cyrkulacyjnej.

Do współpracy zostały zaproszone największe i najbardziej renomowane marki z zakresu wyposażenia i dekoracji wnętrz np. Ikea, Ceramika Paradyż czy Barlinek.

Szykuje się super świetne wydarzenie! Już się nie mogę doczekać. Szkoda, że to dopiero w październiku, ale czas szybko zleci.

 

Tags:
    Dodaj komentarz