Leżaki w roli głównej

Będąc w ostatni weekend we Wrocławiu całkiem przypadkiem napotkałam dwa miejsca, gdzie głównym bohaterem były leżaki !! Sami zobaczcie moją relację

widok wrocławia

 

 

Leżaki na schodach przy Moście Piaskowym

Pierwszym miejscem były leżaki na schodach nad Odrą przy moście Piaskowym. W pierwszym momencie mój narzeczony ode mnie usłyszał: „fantastycznie”!

Nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałam. Miejsce to jest wyjątkowe i oczywiście budzi ogromne zainteresowanie wśród miejscowych mieszkańców jak i turystów. W dodatku nie bez przyczyny zachwycają się nimi zagraniczne media i specjalistyczne magazyny o architekturze.

leżaki
http://wroclaw.dlawas.info/

 Plac Nowy Targ

Drugim miejscem, gdzie dostrzegłam leżaki był Plac Nowy Targ. 20 leżaków ustawionych obok siebie. Superrr.. Dużo wolnych miejsc, gdzie można odpocząć i przez chwilę odciąć się od naszych problemów i się tak w sposób zwyczajny rozmarzyć..
leżaki1
To tylko pokazuje, że we Wrocławiu mieszkają kreatywni ludzie. Ogólnie to nic takiego, ale z czegoś takiego potrafili zrobić coś wyjątkowego.
Wrocław zrobił na mnie ogromne wrażenie swoją architekturą, nowoczesnością ale nie tylko. Myślę, że z ogromną przyjemnością będę tam częstym gościem i ogromnie polecam 🙂
Tags:
    Blog Comments

    Super! Byle do lata 😉

    Dodaj komentarz