Katalog IKEA 2018 jest już dostępny

W końcu jest długo oczekiwany nowy katalog IKEA 2018. Kolejny raz szwedzka firma zaskakuje nas  swoimi koncepcjami. Oczywiście nie brakuje w nim nowych inspiracji i ciekawych produktów, zwłaszcza w dziale sypialni. Sami zobaczcie.

W nowym katalogu IKEA 2018 znajdziemy zarówno skandynawskie aranżacje, do których Ikea nas już przyzwyczaiła, jak i tropikalny oraz orientalny klimat.

„Make room for life”, to nowe motto marki na 2018 rok. Oznacza dosłownie „Zrób miejsce na życie”. Takim hasłem otwiera się nowy katalog IKEA 2018. Chodzi i o to, aby swoją codzienną przestrzeń w swoich czterech ścianach zaaranżować tak, aby była idealna i zgodna z naszymi oczekiwaniami. Aby dobrze żyło nam się na co dzień. I tak korzystając z inspiracji zawartych w nowym katalogu IKEA 218 szybko zmienimy salon w jadalnię czy pokój dzienny. A miejsce w sypialni zagospodarujemy tak, aby nasz sen był zdrowy.

W nowym katalogu IKEA 2018 dominują ciemne, głębokie kolory, głównie zieleń i granat, kwiatowe wzory i bujna roślinność, to najważniejsze cechy nowego wystroju. Znajdziemy w nim także wiele cennych wskazówek i porad.

W dziale „Sypialnia” przedstawiono kilka zaaranżowanych sypialni dla dorosłych, a także dla małego dziecka. Dlatego nie mogłam pominąć tego działu.

Poniżej przedstawiam Wam kilka z nich 🙂

A Was jaka aranżacja najbardziej urzekła?

Tags:
    Dodaj komentarz