Już wkrótce rusza ArchiDay Jesień 2016

Niedługo ArchiDay Jesień 2016 jedno z najbardziej kreatywnych wydarzeń dla architektów w Polsce. Nie będą to tradycyjne targi, czy wystawa. Jesteście ciekawi, co się szykuje na to ważne wydarzenie?

archiday

 

Dlaczego Archiday?

ArchiDAY to niecodzienna okazja, by w jednym miejscu spotkać tylu architektów i producentów oraz bezpłatnie wziąć udział w szkoleniach i wykładach. Oto co w programie:

 • Akademia Kompetencji Architekta Podczas 3-dniowego wydarzenia archiDAY Jesień 2016 zostanie poruszonych ponad 30 zagadnień tematycznych, w formie wykładów szkoleniowych, prelekcji i debat.
 • Twórcy światowych marek. Marki tworzą ludzie, dlatego na archiDAY Jesień 2016 będziesz miał możliwość poznania projektantów, artystów i twórców najlepszych marek. O to, by zdradzili szczegóły swojej pracy, zadba dr Krystyna Łuczak-Surówka.
 • Biblioteka Architekta. Katalogi, próbki i branżowe książki. Wszystko w jednym miejscu i z pomocą
 • ArchiLAB To strefa do kreatywnych warsztatów z projektowania małych powierzchni, luksusowych wnętrz, czy gastronomicznych przestrzeni.
 • ArchiCAFE To miejsce do budowania relacji z architektami, projektantami i dystrybutorami.

Gośćmi specjalnymi i prelegentami podczas wydarzenia będą:

archiday1
Sara Ferrari
Sara Ferrari – włoska projektantka nagrodzona m.in.: włoska projektantka nagrodzona m.in. RED DOT Design Award 2015 i GOOD DESIGN AWARD 2014. Sara swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się ze studentami uczelni takich jak Uniwersytet Boloński, NABA w Mediolanie, czy SID w Padwie. Więcej: www.saraferraridesign.com
archiday2
Monika Bilska
archiday3
Arabella de Beapuy
Bilska de Beaupuy, czyli duet Monika Bilska i Arabella de Beaupuy – twórczynie konceptu Nutritious Architecture, który z sukcesami stosują w swojej pracy, charakteryzujący się holistycznym podejściem do projektów. Przed podjęciem wspólnego projektu Monika Bilska przez 8 lat pracowała w biurze projektowym Zaha Hadid Architects w Londynie. Więcej:www.bilskadebeaupuy.com
Rejestracja na wydarzenie jest bezpłatna. Zdobywając bilet na archiDAY zyskujesz także możliwość wstępu na trwające w tym samym czasie targi Warsaw Home, na których będzie można na żywo spotkać legendę światowego designu i międzynarodową gwiazdę, określaną mianem 'poety plastiku’ – Karima Rashida.
GDZIE? Centrum konferencyjno – wystawiennicze PTAK Warsaw Expo, al. Katowicka 62, Nadarzyn k.Warszawy
KIEDY? 21-23 października 2016
JAK SIĘ ZAREJESTROWAĆ? Wystarczy zgłosić swój udział na stronie www.archiday.pl/archiday-jesien2016#rejestracja
A Wy wybierzecie się na ArchiDay? Powiem szczerze, że bardzo ciekawe wydarzenie w branży wnętrzarskiej. Można spotkać wiele znakomitych gości. Poprostu warto tam być! 🙂
Źródło: inf. prasowa
Tags:
  Blog Comments

  Dokładnie tak 🙁

  Dokładnie zgadzam się z Tobą. Chętnie bym sam pojechała

  Hej piekny blog. Nawet bardzo piekny blog. Podoba mi sie Twój blog dla tego zostawiam wlasnie specjalnie dla Ciebie poradnik jak darmowo zyskac linki do swego bloga czyli takze ruch bo o to w promowaniu Chodzi

  Darmowe Linki

  Zapowiada się świetnie!

  Teraz tyle różnych szkoleń, targów, każdy coś dla siebie znajdzie 🙂

  Uwielbiam wszelkiego rodzaju targi, szkolenia, spotkania networkingowe. Te niestety są za daleko 😉

  Kompletnie nie moja branża, ale generalnie lubię targi branżowe. To zawsze dobra okazja żeby poznać nowe trendy, porozmawiać z ludźmi, wyrobić nowe kontakty, zainspirować się!

  zazdroszczę

  Szkoda, że tak daleko!

  Dodaj komentarz