Jak się położysz tak się wyśpisz, czyli recenzja poduszki lateksowej firmy JANPOL

Dzięki uprzejmości firmy Fabryka Materacy JANPOL miałam okazję przetestować poduszkę lateksową. Gdy tylko poduszka została mi dostarczona byłam zachwycona i wiedziałam, że spanie na niej będzie całkiem odmienne niż na tradycyjnej poduszce. Nie myliłam się, pierwszą próbę podjęłam jeszcze po południu.

logo-11

Byłam pod wrażeniem i trwam w nim aż do teraz, a poduszka stała się nieodłącznym wyposażeniem mojego łóżka podczas odpoczynku i snu.

Poduszka wykonana jest z wysokogatunkowego bardzo elastycznego lateksu, który posiada liczne kanały powietrzne. Dzięki takiej budowie poduszka zapewnia bardzo dobrą cyrkulację powietrza oraz odpowiednią miękkość. Świetnie nadaje się dla osób korzystających z materaców lateksowych, preferujących klasyczny kształt poduszki. Polecana jest użytkownikom, którzy często zmieniają pozycję podczas snu lub śpią „na ręce”. Poduszka dostępna jest w pokrowcach nadających się do prania.

Dostępne rozmiary:

60 x 40 x 11 cm
90 x 40 x 14 cm

Zalety:

  • wkład lateksowy z pionowymi kanałami powietrznymi zapewnia prawidłową wentylację
  • świetnie podpiera głowę i okolice szyi
  • gwarantuje optymalne ułożenie ciała podczas snu
  • możliwość wyboru jednego z tematycznych pokrowców do prania
  • w standardzie pokrowiec typu jersey, pranie w temp. do 60°C

Po wypróbowaniu poduszki firmy JANPOL muszę, ale to naprawdę muszę, polecić Wam tę poduszkę. Do tej pory spałam wyłącznie z puchowych poduszek lub takich przeznaczonych dla alergików, dziś przekonałam się, co to stabilność pod głową. A przecież komfort naszego snu zależy przede wszystkim od nas.

Pierwszy odpoczynek na poduszce lateksowej był dla mnie czymś nowym, do tej pory „zapadałam się” na puchowych poduszkach i wciąż nie spało mi się dobrze. Podobnie było na poduszce dla alergików. Ten problem mam już za sobą. Czuję, że dopasowuje się do kształtu mojej głowy, a w takie upalne dni jak dzisiaj nie odczuwam dyskomfortu i wcale się nie pocę. Poduszka idealnie sprawdza się dla osób takich jak ja, czyli alergików.

I najważniejsze: WYSYPIAM SIĘ i wstaje pełna energii, a nawet chciałabym pospać jeszcze dłużej… Tak ciężko jest mi czasem wstać, bo tak świetnie mi się na niej śpi. Dlatego poduszkę polecam gorąco wszystkim szczególnie śpiochom, którzy nie lubią poprawiać poduszki wiele razy w nocy.

W przypadku poduszek puchowych spotkałam się czasami z bólami kręgosłupa, a tu kolejny raz ta poduszka mnie mile zaskoczyła. Przez wszystkie dnie i noce testowania nie odczuwam  żadnych dolegliwości. Nasze ciało i poduszka są jak dwie połówki, która wpływa na komfort naszego snu.

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o poduszkach i innych produktach, zapraszam na stronę internetową Fabryka Materacy JANPOL

Dziękuje jeszcze raz firmie Fabryka Materacy JANPOL za możliwość otrzymania i przetestowania poduszki.

Tags:
    Dodaj komentarz